Koncert lidera zespołu Oddział Zamknięty. Krzysztof Wałecki na Festiwalu Piwa w restauracji Sowiduch

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na niezwykłe muzyczne wydarzenie, które odbędzie się w naszej restauracji Sowiduch! Już 29 czerwca 2024 o godzinie 20:00, w ramach Festiwalu Piwa, będziemy mieli zaszczyt gościć Krzysztofa Wałeckiego, wokalistę legendarnego zespołu Oddział Zamknięty.

Krzysztof Wałecki to utalentowany wokalista, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów, który od 1995 roku jest związany z Oddziałem Zamkniętym. Jego muzyczna kariera jest pełna sukcesów, a jego utwory zyskały rzesze wiernych fanów. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć na żywo jednego z najbardziej charyzmatycznych artystów polskiej sceny rockowej.

blank

Festiwal Piwa, który towarzyszy koncertowi, to doskonała okazja do degustacji różnorodnych piw rzemieślniczych i regionalnych specjałów. Nasz zespół zadba o to, abyście mogli cieszyć się najlepszymi smakami i aromatami, które idealnie dopełnią muzyczne doznania.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Rezerwujcie miejsca już dziś i dołączcie do nas 29 czerwca o godzinie 20:00 w restauracji Sowi Duch! To będzie wieczór pełen muzyki, doskonałego piwa i niezapomnianych wspomnień.

Szczegóły wydarzenia:

Data: 29 czerwca 2024
Godzina: 20:00
Miejsce: DEPTAK W KARPACZU, ul. Konstytucji 3-go Maja 45A

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »