Dla biur podróży

Restauracja regionalna Sowiduch - idealne miejsce na obiad dla grup i wycieczek w Karpaczu.

Zapraszamy do Restauracji i Browaru Sowiduch, którego nie można pominąć podczas wizyty w Karpaczu. Nasza restauracja z własnym browarem zapewnia nie tylko możliwość degustacji wyśmienitych rzemieślniczych piw warzonych na miejscu, ale także cieszy podniebienia gości doskonałą regionalną kuchnią. Przygotowaliśmy specjalne pakiety dla grup zorganizowanych oraz wycieczek autokarowych.  

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów wizyty, w tym zwiedzania browaru z przewodnikiem i degustacji piwa.  Nie przegap okazji, aby zarezerwować wyjątkowe chwile w restauracji Sowiduch – najlepszej restauracji w Karpaczu, która specjalizuje się w obsłudze wycieczek autokarowych. Zaplanuj już dziś pobyt dla grupy i doświadcz gościnności na najwyższym poziomie!

­⋅­

Restauracja na obiad dla grupy w centrum Karpaczu

Lokalizacja w centrum Karpacza czyni z restauracji Sowiduch nie tylko doskonały punkt wypadowy do eksploracji licznych atrakcji i szlaków górskich, ale także integracyjną częścią życia turystycznego miasta. Bliskość znanych wydarzeń cyklicznych, takich jak 3x Śnieżka, Uphill Race czy przejazd Harley Davidson, podkreśla atrakcyjność lokalizacji restauracji.

Restauracja Sowiduch, z jej bogatą ofertą kulinarną i browarniczą, jest idealnym miejscem dla grup i wycieczek, które chcą w pełni doświadczyć kulturalnego i społecznego rytmu Karpacza, ciesząc się jednocześnie komfortem i gościnnością na najwyższym poziomie.

wnętrze restauracji Sowiduch w Karpaczu
idealne miejsce do spotkań grupowych w karpaczu
zabawa integracyjna w Karpaczu zkameralną muzyką na żywo
muzyka na żywo w restauracji Sowiduch
zestawy prezentowe dla pracowników na event firmowy
spotkanie autorskie zorganizowane w restauracji
sala na obiady dla grup w Karpaczu
sala na obiady dla grup w Karpaczu
zestaw degustacyjny rzemieślniczego piwa warzonego na miejscu
zestaw degustacyjny rzemieślniczego piwa warzonego na miejscu
oferta browaru dla grup zorganizowanych
Organizujesz wycieczki z Karpacza? Skorzystaj z naszej oferty

­⋅­

Zapraszamy do współpracy biura podróży i organizatorów wycieczek!

Wykwalifikowany personel Sowiducha zaplanuje i zorganizuje wydarzenie, tak aby Twoja grupa mogła doświadczyć niezapomnianych chwil. Każda rezerwacja jest traktowana indywidualnie i obsługiwana przez dedykowanego opiekuna grupy. Zadbamy o każdy szczegół – nie musisz się o nic martwić.


Zapewniamy pełną obsługę i wsparcie na każdym etapie przygotowań, dzięki czemu całe wydarzenie dla grupy przebiegnie płynnie i zgodnie z planem.

Chcesz zarezerwować miejsce dla grupy zorganizowanej?

Skontaktuj się z naszym event managerem

mobile:+48 782 166 466

e-mail: event.manager@sowiduch.pl

Obiad dla wycieczek w Karpaczu - dlaczego my?

dwupiętrowa przestrzeń restauracyjna dla 240 osób, z czego 120 osób na jednym poziomie

dedykowane miejsce parkingowe dla autokarów

doświadczenie w organizowaniu eventów dla dużych grup

zorganizowany transport dla Gości

dedykowany event manager dla Twojej

zwiedzanie browaru z piwowarem oraz panel degustacyjny

­⋅­

Kuchnia regionalna - obiady dla wycieczek w centrum Karpaczu

Gdzie warto zjeść w Karpaczu? Oczywiście w restauracji z browarem Sowiduch! To miejsce, w którym warto zatrzymać się podczas pobytu w Karpaczu i zasmakować w wyśmienitej regionalnej kuchni oraz wyjątkowym piwie prosto z naszego browaru.

Restauracja Sowiduch to doskonały wybór dla różnego rodzaju grup zorganizowanych i wycieczek autokarowych. Oferujemy pyszne posiłki dla wycieczek, będące kulinarną podróżą po okolicach Karpacza.

Serwujemy staropolską kuchnię w nowoczesnym wydaniu, opartą o produkty od lokalnych dostawców. Wyjątkowe smaki naszych potraw uzyskaliśmy między innymi dzięki naturalnym aromatom ziół i przypraw poznanych przez karkonoskich zielarzy. Jeśli chcesz zorganizować dobre obiady dla grup – Sowiduch to idealna propozycja.

Obsługujemy wycieczki z przewodnikiem oraz różnego rodzaju wycieczki objazdowe. Ustalamy indywidualne menu i zapewniamy idealne warunki dla grup zorganizowanych.

Wybierz restaurację Sowiduch jeśli organizujesz city break w Karpaczu. Zajrzyj do naszych gościnnych progów i przekonaj się, że w Karpaczu można dobrze zjeść! 

obiady dla grup w Karpaczu
Obiad dla grup w Karpaczu - propozycje restauracji Sowiduch
niezwykłe płaskorzeźby w sali restauracyjnej w Karpaczu

­⋅­

Restauracja w Karpaczu i atrakcja turystyczna dla grup

Przestrzeń pełna historii. Poznajcie dzieje Karpacza i regionu

Restauracja i Browar Sowiduch w Karpaczu to nie tylko miejsce spotkań przy regionalnych specjałach, ale także przestrzeń pełna historii.

Nasze wnętrza nawiązują do bogatej przeszłości regionu, co czyni naszą restaurację prawdziwą atrakcją turystyczną. Odwiedzający mogą podziwiać płaskorzeźby i sceny z życia lokalnych postaci, które odzwierciedlają dawne czasy.

Wnętrza naszej restauracji zostały zaprojektowane z myślą o odwzorowaniu różnych okresów historycznych Karpacza, co jest ukazane w trzech tematycznych „uskokach”.

Pierwszy uskok zdobią płaskorzeźby z postaciami Walonów. Byli oni pierwszymi poszukiwaczami drogocennych kruszców na tych terenach. O obecności Walonów w Karpaczu dowiadujemy się z tzw. „Ksiąg Walońskich”.

W ramach rozwoju osadnictwa w Karpaczu, prowadzono wylesianie, tworząc na tych obszarach polany takie jak Stara Polana, Wilcza Poręba czy Krzywa Góra, które okazały się być idealnymi miejscami na wypas owiec. To właśnie te działania zapoczątkowały pasterski rozdział w historii tego regionu. Drugi uskok w naszej restauracji oddaje hołd temu okresowi. Jego ściany zdobią płaskorzeźby ilustrujące codzienne życie pasterzy.

Trzeci segment naszego wnętrza zabiera gości w podróż do XVII wieku. W tamtych czasach do Karkonoszy przybyli protestanci z Czech, uciekając przed prześladowaniami religijnymi w swojej ojczyźnie. Ich obecność miała znaczący wpływ na rozwój ziołolecznictwa w Karpaczu, co doprowadziło do powstania licznych zielarni. Wiele domów w regionie przekształcono w laboratoria, gdzie produkowano medykamenty i inne produkty na bazie lokalnych ziół.

Płaskorzeźby w restauracji w Karpaczu Sowiduch
restauracja w Karpaczu przepełniona historią regionu
Schronisko Samotnia
schronisko Samotnia w Karkonoszach

­⋅­

Zwiedzanie browaru Sowiduch - prestiżowy punkt na mapie atrakcji Karpacza

Sowiduch to wyjątkowy browar do zwiedzania w Karpaczu, w którym można poznać historię regionu oraz zdobyć wartościową wiedzę na temat produkcji piwa. 

Restauracja Sowiduch z własnym browarem zapewnia nie tylko wizualne doznania dzięki swoim urzekającym wnętrzom, ale również aspekty edukacyjne. Umożliwiamy odwiedzającym pełne zrozumienie rzemieślniczych metod warzenia piwa, które są głęboko zakorzenione w lokalnej tradycji.

Nasz wykwalifikowany piwowar doskonale opowiada o swoim rzemiośle i sprawi, że zwiedzanie browaru Sowiduch stanie się magicznym doświadczeniem, które wzbogaci wycieczkę do Karpacza.

Wycieczka do Browaru Sowiduch i wspólne zwiedzanie browaru to atrakcja Karpacza, o której nie można zapomnieć przy okazji wizyty w naszym miasteczku.

Zwiedzanie browaru Sowiduch z degustacją to doskonała propozycja na każdą porę roku. Po zakończeniu wycieczki można nabyć nasze wyśmienite rzemieślnicze piwo, które smakuje jeszcze lepiej w pamiątkowym kuflu z logiem Sowiduch!

niepasteryzowane piwo warzone w naszym browarze
blank
blank
wyjątkowa galeria rzeźby we wnętrzu restauracji
wyjątkowe wnętrze restauracyjne z kadziami do warzenia lokalnego piwa

­⋅­

Jesteś przewodnikiem po Karkonoszach? Zabierz swoją grupę do Sowiducha w Karpaczu.

Restauracja i Browar Sowiduch to doskonałe uzupełnienie każdej wycieczki po Karpaczu. Dlaczego? Oferujemy zarówno kulturowe, jak i kulinarne doświadczenia.

Twoja grupa nie tylko otrzyma możliwość zwiedzania naszego browaru, ale także degustację lokalnie warzonego piwa oraz wyborne dania regionalnej kuchni. Dzięki temu uczestnicy poznają tradycje piwowarskie regionu i zasmakują w prawdziwie lokalnych specjałach.

Nasza lokalizacja w sercu Karpacza sprawia, że łatwo do nas trafić, a specjalnie dedykowane miejsca parkingowe dla autokarów gwarantują komfort i wygodę podczas zwiedzania Karpacza.

Niezależnie od tego, czy planujesz krótką wizytę, czy pełny posiłek – Sowiduch zapewnia niezapomniane wrażenia, które z pewnością wzbogacą każdą wycieczkę. Skontaktuj się z nami, aby uzgodnić szczegóły i zarezerwować najlepszy termin dla Twojej grupy.

wybierz swoje danie do degustacji: stek waloński
regionalny specjał - stek waloński
spotkania integracyjne przy piwie w browarze Sowiduch
impreza firmowa w karkonoszach - miejsca do odwiedzenia

­⋅­

Propozycje wycieczek w Karkonosze - gotowe pomysły dla grup w Karpaczu

Odkryj atrakcje Karpacza i okolic - trasy wycieczek w Karkonoszach

Nasza restauracja Sowiduch nie tylko oferuje wyśmienite lokalne potrawy i piwo, ale staje się też przewodnikiem po najciekawszych zakątkach naszego regionu. Jeśli szukasz inspiracji do zwiedzania Karpacza i okolic, koniecznie sprawdź nasz blog.

Znajdziesz tam liczne propozycje tras wycieczkowych po malowniczych Karkonoszach, które dostosujemy do różnych poziomów kondycyjnych i zainteresowań. Każdy miłośnik przyrody i górskich przygód znajdzie coś dla siebie, by w pełni docenić piękno i unikalność tego regionu. Nasze sugestie pomogą Ci zaplanować idealny dzień w górach, a po powrocie zapraszamy na regenerujący posiłek w Sowiduchu!

Karpatka - piękny punkt widokowy w Karpaczu
Karpatka - piękny punkt widokowy w Karpaczu

Szybki spacer na Karpatkę z Zapory na Łomnicy

Jeśli poszukujecie trasy na bardzo szybki, ale za to przyjemny spacer z ekstra widokami to wyprawa na Karpatkę od Zapory na Łomnicy będzie bardzo dobrym pomysłem. Czytajcie dalej, wszystkiego zaraz się dowiecie! Zapora na Łomnicy Przygodę zaczynamy przy Zaporze na…

Tajemnicze Karkonosze, czyli wyprawy Łazigóra!

Lubicie poznawać nowe miejsca? Wędrować po górach? Rozwiązywać zagadki? Jeśli tak to mamy dla Was idealne rozwiązanie, czyli zeszyty wycieczkowe Łazigóra. A czym właściwie są te zeszyty i kim jest właściwie Łazigór?! Kiedy w ogóle rozpoczęły się górskie wędrówki? O...

„Time Gates”, czyli podziemia w Jeleniej Górze.

Jelenia Góra skrywa wiele tajemnic, my odkryjemy przed Wami jedną z nich. Dlatego zapraszamy na relację z wyprawy do Bram Czasu! O Jeleniej Górze już trochę pisaliśmy – głównie z perspektywy Jarmarku Staroci i Osobliwości, który odbywa się tutaj regularnie,…

Szwedzkie Skały i Sucha Góra, czyli Karkonosze mniej oczywiste

Są takie miejsca w Karkonoszach, gdzie na próżno szukać tłumów — cisza, spokój, tylko las i szum wody. Takimi miejscami są Szwedzkie Skały i Sucha Góra. Lokalizacje znajdują się poza parkiem narodowym, dlatego też nie prowadzą tam żadne oficjalne szlaki….

Ostra Mała – najlepszy punkt widokowy na Karkonosze w okolicy?

Rudawy Janowickie to bardzo mały park krajobrazowy. Mimo tego, że jest jednym z mniejszych w Polsce. Uczciwie trzeba przyznać, że drugiego takiego po brzegi wypchanego atrakcjami nie znajdziecie! Zamki, skały, jeziorka, piękne lasy oraz znakomite punkty widokowe! Pokazywaliśmy wam już…

Wycieczka na Górę Witosza i zwiedzanie Pałacu w Staniszowie

Góra Witosza, choć skromna, wznosi się dumnie nad urokliwą miejscowością Staniszów, stanowiąc od wieków popularny cel wędrówek. Z jej wierzchołka roztacza się malowniczy widok na Góry Olbrzymie, gdzie ukazują się niezwykłe i magiczne Śnieżne Kotły, Kotlinę Jeleniogórską oraz malownicze okolice….

Translate »