Natalia Podwin & Piotr Sobota – koncert na Festiwalu Piwa w restauracji Sowiduch

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert, który odbędzie się w ramach Festiwalu Piwa w Restauracji Sowiduch! Już w piątek, 28 czerwca o godzinie 20:00, zapraszamy na wieczór pełen muzycznych emocji z udziałem dwóch utalentowanych artystów Natalię Podwin i Piotra Soboty.

Podczas FESTIWALU PIWA W BROWARZE SOWIDUCH  gramy dla Was cały weekend! Z przyjemnością przedstawiamy Wam kolejnych fantastycznych muzyków, którzy będą z nami, aby umilić Wam czas. W piątek od 20:00  na scenie pojawią się Natalia Podwin i Piotr Sobota. 

blank

Natalia Podwin, znana z programu „The Voice of Poland”, zachwyca swoim pięknym wokalem. Artystka śpiewa od wielu lat, zarówno w zespołach muzycznych, jak i w projektach solowych. Inspiruje się różnymi stylami muzycznymi, jednak najbliższe jej sercu są soul oraz r’n’b. Jej talent docenili jurorzy programu The Voice of Poland, gdzie oczarowała ich wykonaniem utworu „Bust Your Windows” Jazmine Sullivan.

Piotr Sobota to wyśmienity DJ i gitarzysta, który swoją energią i umiejętnościami potrafi porwać każdą publiczność. Jego występy to gwarancja świetnej zabawy i niezapomnianych wrażeń muzycznych.

Szczegóły wydarzenia:

Data: 28 czerwca 2024
Godzina: 20:00
Miejsce: DEPTAK W KARPACZU, ul. Konstytucji 3-go Maja 45A

Nie przegapcie tego wyjątkowego wieczoru! Dołączcie do nas, aby cieszyć się wspaniałą muzyką i wyjątkową atmosferą podczas Festiwalu Piwa w Restauracji Sowiduch.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »