Festiwal Piwa w browarze Sowiduch – koncerty, konkursy, animacje i wyborne piwo!

Miłośnicy złotego trunku, dobrej muzyki i niesamowitej atmosfery – czeka na Was wyjątkowe wydarzenie! Festiwal Piwa w browarze Sowiduch rozpoczyna się 26 czerwca i potrwa przez cały tydzień, oferując bogaty program pełen atrakcji i specjalnych promocji.

Serdecznie zapraszamy na Festiwal Piwa w browarze Sowiduch! To wydarzenie, które łączy w sobie pasję do piwa, muzyki i dobrej zabawy. Niezależnie od tego, czy jesteś wielkim fanem piwa, czy po prostu szukasz niezapomnianych wrażeń, Festiwal Piwa w Karpaczu to idealne miejsce dla Ciebie!

Festiwal Piwa w browarze Sowiduch – atrakcji moc!

Niezwykle różnorodny program festiwalu gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zanurz się w klimat festiwalu podczas koncertów na żywo, doświadcz pasji tworzenia piwa podczas spotkań z piwowarem, bądź częścią zlotu samochodów amerykańskich, i korzystaj z atrakcji dla najmłodszych.

blank

Zobacz: Regulamin oferty ‘’Płacisz i pijesz, ile chcesz’’

29 czerwca (czwartek)

29 czerwca (czwartek) zaczynamy od koncertu zespołu Bandi o godzinie 20:00. Tej nocy atmosferę festiwalu rozgrzeje energetyczna muzyka i świetne towarzystwo.

30 czerwca (piątek)

Następny dzień (piątek, 30 czerwca) oferuje ciekawe spotkania z piwowarem o godzinie 12:30 i 14:00. To świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej o sztuce warzenia piwa. Między 14:00 a 19:00 odbędą się różnorodne konkursy, w których można wygrać atrakcyjne nagrody. Wieczorem, o 20:00, na scenie wystąpi jazzman Piotr Krakowski.

Piotr Krakowski to znany na polskiej scenie muzycznej kompozytor, trębacz, multiinstrumentalista i producent muzyczny. W swojej bogatej karierze współpracował z licznymi artystami, reżyserami, a nawet projektantami mody. Jego twórczość, łącząca różne style i gatunki, zawsze przyciąga szerokie grono słuchaczy. Koncert Krakowskiego to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń naszego festiwalu!

1 lipca (sobota)

Sobota (1 lipca) to ostatni dzień festiwalu, ale nie oznacza to końca atrakcji! Tego dnia również odbędą się spotkania z piwowarem o godzinie 12:30 i 14:00. W godzinach od 12:00 do 17:00 zapraszamy na zlot samochodów amerykańskich. A między 12:00 a 18:00 naszych najmłodszych gości będzie czekał animator. W godzinach od 14:00 do 19:00 zaplanowane są kolejne konkursy. Wieczorem, o godzinie 20:00, na scenie zagości rockowy zespół Zmiana Planu.

Przez cały festiwal czynne będzie stoisko z pamiątkami, gdzie każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie i zabrać kawałek festiwalu ze sobą.

A wszystko to przy akompaniamencie znakomitego piwa! Czy to nie brzmi jak idealny plan na tydzień? Jeśli tak, to nie zwlekaj i dołącz do nas na Festiwalu Piwa w browarze Sowiduch.

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »