Gdzie organizować imprezy integracyjne Karpacz

Imprezy i spotkania są ważnym elementem wielu firm. Dobrze zorganizowane, pozwalają integrować pracowników, motywują ich do pracy i budują lojalność względem zespołu i pracodawcy. Od czego zależy powodzenie imprezy firmowej lub integracyjnej? Składa się na to kilka rzeczy, między innymi miejsce oraz atrakcje, które w nim czekają na uczestników.

blank

Karpacz – ciekawe miejsca

Jednym tchem można wymienić największe atrakcje turystyczne Karpacza i Karkonoszy. To oczywiście Śnieżka, Samotnia, Świątynia Wang, Zapora na Łomnicy, Dziki Wodospad i całe mnóstwo innych. Oczywiście możliwość ich poznania jest uzależniona od programu imprezy i tego, jak wiele czasu mają pracownicy dla siebie. Warto jednak pamiętać o tym, że już samo przebywanie w Karpaczu jest atrakcją samą w sobie. Przepiękne widoki, czyste powietrze, charakterystyczna architektura i możliwość spacerowania po zadbanym i ładnie utrzymanym miejscu, pozwala wypełnić nawet najkrótszy czas wolny.

blank
Ranking restauracji Karpacz

Podczas imprez i spotkań firmowych trzeba jeść. Tak naprawdę, jedzenie jest jednym z ważniejszych elementów programu. Możliwość próbowania nowych smaków kuchni regionalnej – właśnie na to czekają osoby odwiedzające Karpacz. Z myślą o nich i ich podniebieniu, warto polecić restaurację i browar Sowiduch. Ten nowy lokal można znaleźć w samym centrum Karpacza, przy ulicy Konstytucji 3-go Maja 45 A. Jest to obiekt dopracowany w każdym detalu, specjalizujący się w regionalnych potrawach, a także samodzielnie warzący piwo regionalne. Decydując się na organizację imprezy integracyjnej w restauracji Sowiduch, można być pewnym że zadba o kulinarne zadowolenie wszystkich gości.

blank

Karpacz – wigilia firmowa w Sowiduch

Restauracja Sowiduch w Karpaczu to również świetne miejsce do organizacji wigilii firmowych. Klimatyczny wystrój lokalu sprawia dobre wrażenie na gościach, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa i relaksu, a także dając możliwość zapomnienia o obowiązkach życia zawodowego. Ukoronowaniem firmowej wigilii będzie oczywiście specjalnie stworzone menu na tę okazję. Mogą się w nim znaleźć wszystkie potrawy dostępne w standardowej karcie dań, jak również warzone na miejscu piwo regionalne Karpacz.

 

Chcesz zorganizować imprezę integracyjną?

Skontaktuj się z event managerem Restauracji Sowiduch

mobile:+48 782-166-466

e-mail: event.manager@sowiduch.pl

Imprezy integracyjne – oferta 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »