Andrzejki w z muzyką na żywo w restauracji Sowiduch! (wstęp za free)

Zapraszamy wszystkich już 25 listopada (sobota) do Strefy Pubowej w restauracji Sowiduch w Karpaczu na andrzejkowy wieczór pełny wróżb, muzyki i niezapomnianej atmosfery. Odkryjcie z nami magię jednej z najbardziej tajemniczych nocy w roku!

Kiedy?

25 listopada, od godziny 19:00 do 02:00.

Wstęp?

Całkowicie za darmo! Tak, dobrze czytacie – zapraszamy Was bez żadnych opłat.

blankCo Was czeka?

Muzyka na żywo:

Nasza scenę opanują lokalni artyści, którzy zadbać mają o to, aby nikt z was nie nudził się tego wieczoru. Oferujemy różnicowany repertuar od nostalgicznych ballad po roztańczone hity, które nie pozwolą Wam siedzieć w miejscu.

Parkiet:

Przygotowaliśmy dla Was przestrzeń, gdzie każdy krok stanie się częścią andrzejkowego czaru. Czy jest lepszy sposób na świętowanie niż taniec do później nocy?

Wróżby andrzejkowe:

Zanurzcie się w dawnych tradycjach i pozwólcie, aby andrzejkowe wróżby ujawniły kawałek Waszej przyszłości. Czy to będzie wosk rzucany na wodę czy też tajemnicze karty – niech magia tego wieczoru Was zaskoczy!

Bar:

Nasz bar będzie otwarty przez całą noc, serwując zarówno klasyczne koktajle, jak i specjalne mikstury andrzejkowe. Pozwólcie sobie na chwilę relaksu z wyjątkowym trunkiem w dłoni.

Zimne przekąski:

Głód nie będzie Wam straszny – do godziny 22:00 można zamówić pyszne zimne przekąski prosto z naszej kuchni. Idealne do podzielenia się ze znajomymi!

blankDlaczego warto przyjść?

Andrzejkowa noc to nie tylko tradycja, ale też wspaniała okazja do zabawy i spotkań w niepowtarzalnej atmosferze. Niezależnie od tego, czy wierzy się w przepowiednie, czy po prostu szuka okazji do dobrej zabawy, nasze Andrzejkowe wydarzenie w restauracji Sowiduch będzie doskonałym pomysłem na spędzenie czasu w wybornym towarzystwie!

Nie czekajcie, zaznaczcie tę datę w kalendarzu i dołączcie do nas na niezapomnianą noc pełną wróżb, muzyki i tańca. Do zobaczenia w Karpaczu!

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »