Festiwal Piwa w Browarze Sowiduch (fotorelacja)

W zaciszu malowniczego Karpacza, otoczonego przez szczyty Karkonoszy, odbył się niezwykły Festiwal Piwa w browarze Sowiduch. To wyjątkowe miejsce na chwilę stało się rajem dla miłośników złocistego napoju, muzyki na żywo i niezapomnianych atrakcji.

Festiwal rozpoczął się w czwartek (29 czerwca) kiedy na scenie pojawił się zespół Bandi. Ich energetyczna muzyka rozgrzała atmosferę, a publiczność od pierwszych dźwięków poczuła, że jest to początek wyjątkowego wydarzenia.

Piątek, 30 czerwca, to dzień pełen pasji i nauki. Spotkania z piwowarem o godzinie 12:30 i 14:00 pozwoliły gościom zgłębić tajniki warzenia piwa. Te warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a uczestnicy docenili możliwość rozmowy z prawdziwym mistrzem swojego fachu.

Wieczór należał do Piotra Krakowskiego, wybitnego jazzmana, którego występ był prawdziwym muzycznym spektaklem. Urokliwe dźwięki jazzu wprowadzały w wyjątkowy, festiwalowy nastrój, a publiczność z zapartym tchem słuchała każdej nuty.

 

Sobota przyniosła jeszcze więcej atrakcji. Zlot samochodów amerykańskich przyciągnął tłumy miłośników motoryzacji. Widok tych kultowych, pięknie zachowanych maszyn, był niezapomnianym przeżyciem. Równocześnie, dla najmłodszych gości festiwalu, animator zapewnił wiele zabaw i gier. 

Ostatnim akordem tego tygodnia był występ  zespołu Zmiana Planu, który swoim energetycznym występem zakończył ten wyjątkowy festiwal.

Całe wydarzenie obfitowało w atrakcje, ale jedno pozostawało niezmienne – doskonałe piwo, które towarzyszyło uczestnikom festiwalu na każdym kroku. Zarówno tradycyjni miłośnicy piwa, jak i ci, którzy dopiero odkrywali jego smak, mogli znaleźć coś dla siebie.

Festiwal Piwa w browarze Sowiduch to wydarzenie, które zostanie w naszej pamięci na długo. To miejsce, gdzie pasja do piwa, muzyki i dobrej zabawy łączą się w jedno, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Już teraz nie możemy się doczekać kolejnej edycji!

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »