I AM ROCK „N” ROLL – koncert Damiana Ukeje w restauracji Sowiduch!

25 stycznia i 1 lutego br. w restauracji Sowiduch w Karpaczu czekają nas wyjątkowe rock’n’rollowe wydarzenia – koncerty Damiana Ukeje – I AM ROCK „N” ROLL! Usłyszymy ponadczasowe przeboje rockowe, ale także najpopularniejsze autorskie kompozycje! Nie możesz tego przegapić! 

Damian Ukeje jest wokalistą, który podbija serca fanów różnicowanym  repertuarem i mocnym rockowym głosem.

Solowa kariera Damiana Ukeje zaczęła się w 2011 roku, od zwycięstwa w pierwszej edycji programu w „The Voice of Poland”. Od tego momentu na stałe zagościł na polskiej scenie muzycznej. W 2012 roku nagrał singiel Bezkrólewie, który dotarł na szczyty list przebojów,  a w 2013 roku premierę miał jego debiutancki album studyjny – Ukeje. W 2014 roku został nominowany do Fryderyków w kategorii Debiut Roku. W 2016 ukazała się jego kolejna płyta UZO, na której m.in gościnnie śpiewała Sarsa.

blank

Zarezerwuj wejściówkę na koncert Damiana Ukeje w restauracji Sowiduch!

Jeśli jesteś fanem rock’n’rolla, to 25 stycznia i 1 lutego 2023 roku musisz koniecznie być w restauracji Sowiduch! Czeka nas wyjątkowy koncert, na którym usłyszymy ponadczasowe przeboje  (Nirvana, Metallica, Prince) i autorskie kompozycje Damiana. To niepowtarzalna okazja, by posłuchać potężnego brzmienia rocka w doskonałym stylu. Szykuje się wieczór, o którym długo nie zapomnisz!

Jeśli chcesz być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i zobaczyć na żywo, jak Damian Ukeje przemienia scenę w prawdziwe rock’n’rollowe show, zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

Koncerty odbędą się 25 stycznia i 1 lutego o godzinie 20:00.

Rezerwacja telefoniczna: 726 166 166

Do zobaczenia na koncercie!

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »