Spotkanie autorskie ze Sławkiem Gortychem

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie autorskie ze Sławkiem Gortychem, pasjonatem Karkonoszy, autorem bestsellerowej powieści kryminalnej „Schronisko, które przestało istnieć”. Podczas spotkania Sławomir Gortych opowie o swoich doświadczeniach i historiach związanych z Karkonoszami, a także zaprezentuje swoją najnowszą powieść  „Schronisko, które przetrwało”- kontynuację serii kryminalnej.

O czym przeczytasz w tym artykule?

 

blankAutor powieści kryminalnej z Karkonoszami w tle

Sławomir Gortych, stomatolog z wykształcenia i pasji, od najmłodszych lat fascynował się górami, zgłębiając ich sekrety, związane z legendami i historiami. W wolnych chwilach prowadzi blog „Zagubiony w Karkonoszach”, a inspirację do swojej twórczości czerpie z wędrówek po górach oraz rozmów z ich mieszkańcami. Jego powieść „Schronisko, które przestało istnieć” została uznana Książką Roku 2022 w plebiscycie portalu Lubimy Czytać w kategorii Debiut.

 

Gdzie i kiedy?

Spotkanie autorskie z Sławomirem Gortychem odbędzie się 13 maja 2023 roku w restauracji Sowiduch, zlokalizowanej w samym sercu Karpacza.

To wyjątkowa okazja dla miłośników literatury i górskich wędrówek, aby porozmawiać z autorem, poznać go osobiście i zdobyć autograf. Sławomir Gortych opowie o swoich doświadczeniach i historiach związanych z Karkonoszami, a także zaprezentuje swoją najnowszą powieść „Schronisko, które przetrwało” – kontynuację serii kryminalnej.

W trakcie spotkania bedzie można nabyć również  przygotowane przez nas, specjalnie na tę okazję – limitowane piwo rzemieślnicze

Wstęp wolny.

Piwo Odrodzenie – edycja limitowana

blank

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »